
Predpionirska selekcija Nogometnog kluba Romari sudjelovala je na turniru kantonalnih prvaka koji se održao na Kupresu, a naša je selekcija osvojila sjajno treće mjesto!
U prvom kolu naša je ekipa s 2:1 poražena od HŠK Posušje, da bi potom u drugom s minimalnih 1:0 savladala FK Tuzla City. U trećem smo kolu remizirali s FK Željezničar, a susret je završen rezultatom 2:2.

U petom smo kolu uvjerljivo savladali HNK Orašje s 4:0, a u utakmici za treće mjesto snage smo odmjerili s NK TOŠK.
Pogodak vrijedan brončanog odličja postigao je Luka Šapina u 5. minuti susreta.
Čestitke ekipi i treneru na još jednom odličnom uspjehu!
